Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zvířata u nás

U nás v ČR je mnoho zvířat.Stačí se porozhlédnout a zajít si do hor či do lesa na vycházku.Zvířata můžeme pozorovat i z posedu který je výhradně určen pro myslivce kteří střílejí přebytečná nebo nemocná zvířata.Také se dělají hony.Většinou na zajíce,bažanty a divočáky.Ale i na jiné zvířata.My si myslíme a také říkáme že například v tropických lesích jsou zvířata exotická  a exotické rostliny.Kdyby ovšem někdo z ciziny kde je pro nás exotika přišel tady,také by si myslel že naše zvířata jsou exotická.Je to podle našeho zvyku.Když bydlíme například tady v ČR tak jsme zvyklí na tyto zvířata a proto říkáme cizím zvířatům Exotičtí.Doufám že chápete....Tady se podívejte na rozdíl dvou živočichů.Jeden je z naší ČR a druhý je exotický.(podle ašich slov)

bazant-obecny-9080.jpgexotický chameleon

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Power : Blood press chart

(AMeargealazodo, 8. 10. 2018 9:40)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/que-contient-le-cialis/

Measuring Blood Weight

(Aspoupievigo, 30. 7. 2018 21:36)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commander-cialis-urgent/